Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Barbie B Antonio Puig dla kobiet

Barbie B Antonio Puig dla kobiet

Barbie B Antonio Puig dla kobiet Zdjęcia

Barbie B marki Antonio Puig to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Barbie B został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, włoska pomarańcza i bergamotka; nutami serca są czerwone jagody, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Zielone Jabłko Włoska pomarańcza Bergamotka

Czerwone jagody Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbie B by Antonio Puig.

Barbie B Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Barbie B, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Barbie B, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbie B marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbie B marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Cacharel Promesse Eau Fraîche Puma Puma Limited Edition Woman Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Avon Celebre Marks and Spencer Autograph Blush Police Pure Woman Flirt! Flirtatious Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Tonino Lamborghini Overall biehl parfumkunstwerke pc01 Mally Mally