Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Barbie B Antonio Puig dla kobiet

Barbie B Antonio Puig dla kobiet

Barbie B Antonio Puig dla kobiet Zdjęcia

Barbie B marki Antonio Puig to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Barbie B został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, włoska pomarańcza i bergamotka; nutami serca są czerwone jagody, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Zielone Jabłko Włoska pomarańcza Bergamotka

Czerwone jagody Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbie B by Antonio Puig.

Barbie B Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Barbie B, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Barbie B, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbie B marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbie B marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Charm Escada Escada S L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Parfums Pergolese Paris Pergolese S. Cute Love Berry Pink Neil Morris Zephyr Gres Pastel de Gres Franck Olivier Franck Olivier Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 Van Gils Tendenza Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2 Jeanne Arthes Boum Mango