Marki » A » aromatyczno - zielone « Grupy

Agua de Luna Antonio Puig dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
ozonowy

Agua de Luna marki Antonio Puig to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Agua de Luna został wydany w 1998 roku. Agua de Luna stworzyli Dominique Preyssas i Rosendo Mateu. Nutami głowy są bergamotka, galbanum, mandarynka, liść fiołka i nuty wodne; nutami serca są bambus, arbuz i jaśmin; nutami bazy są ambra i wetyweria.

Bergamotka Galbanum Mandarynka Liść fiołka Nuty wodne

Bambus Arbuz Jaśmin

Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua de Luna by Antonio Puig.

Agua de Luna Recenzje Perfum

Mellamina
Mellamina

Śliczny świeżak:) Po aplikacji czuję się totalnie orzeźwiona, czysta i doładowana energią. Faktycznie trwałość nie jest powalająca (jak u większości świeżuchów) ale warto mieć ten flakon pod ręka w upalny dzień. Po użyciu temperatura spada o kilka stopni - pięknie chłodzi. Kompozycja bardzo ciekawa i warto dać Aqua de Luna szansę. Szkoda - że tych perfum już nie produkują:(

sloma_bubu
sloma_bubu

Bradzo ładny świeżak:) Czuję na starcie bergamotkę z liściem fiołka, następnie bambus i nuty wodne, później arbuz wraz z jaśminem. Zapach bardzo uniwersalny, do biura, na obiad rodzinny, itp., zdecydowanie na dzień i wiosnę oraz lato. Projekcja łagodna jest bliskoskórny, trwałość bardzo krótka, jak na mnie 1h. Jednak warto spróbować - kompozycja bardzo ładna, taki bardzo fajny świeżaczek o aromacie zielonym.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Agua de Luna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Agua de Luna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua de Luna marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua de Luna marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Ralph Lauren Polo Sport L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Adidas Adidas 3 Frozen Ted Lapidus Blueted L`Erbolario Mirto Parfum d`Empire Yuzu Fou Jacques Fath Green Water Jardin de France The vert Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Jovan White Musk Corine de Farme Douceur Nature The Vert Truefitt & Hill Grafton