Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Agua Lavanda Antonio Puig dla mężczyzn

Agua Lavanda Antonio Puig dla mężczyzn

ziołowy
Agua Lavanda Antonio Puig dla mężczyzn Zdjęcia

Agua Lavanda marki Antonio Puig to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Agua Lavanda został wydany w 1940 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i rozmaryn; nutami serca są gałka muszkatołowa i geranium; nutami bazy są cedr, mech dębowy, piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Lawenda Rozmaryn

Gałka muszkatołowa Geranium

Cedr mech dębowy Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua Lavanda by Antonio Puig.

Agua Lavanda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Agua Lavanda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Agua Lavanda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua Lavanda marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua Lavanda marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Dolce&Gabbana D&G Jovoy Paris Fougere Etienne Aigner Aigner pour Homme Ayala Moriel Gaucho Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Jardin de France Fougere Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Zara Zara Collection Man Adidas Adidas Active Bodies Roxana Illuminated Perfume Vera Gosh On Stage