Marki » A » drzewno - szyprowe « Grupy

Agua Brava Antonio Puig dla mężczyzn

Agua Brava Antonio Puig dla mężczyzn

ziołowy
Agua Brava Antonio Puig dla mężczyzn Zdjęcia

Agua Brava marki Antonio Puig to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Agua Brava został wydany w 1968 roku. Agua Brava stworzyli Marcel Carles i Rosendo Mateu. Nutami głowy są lawenda, szałwia, bergamotka, cytryna amalfi i jałowiec; nutami serca są goździk (roślina), goździk (przyprawa), tymianek, liść laurowy i sosna; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i skóra.

Lawenda Szałwia Bergamotka Cytryna Amalfi Jałowiec

Goździk (roślina) Goździk (przyprawa) Tymianek Liść laurowy Sosna

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua Brava by Antonio Puig.

Pino Silvestre Original
Esencia pour Homme

Agua Brava Recenzje Perfum

feelhot
feelhot

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę tutaj używać logowania i swoich recenzji z wersji światowej fragrantica.com-jest to zupełnie osobny serwis-widocznie dla Polaków. Nie wiem dlaczego ze starego serwisu już dwa razy usuwaną moją szczerą opinię o tym zapachu.
To jest koszmarny śmierdzioch. Części osób przypomina Pino silvestre, ale Pino Silvestre jest przepiękne, cudowne, świeże, leśne i jedyne w swoim rodzaju, nic go nie podrobi. A ten Brava to śmierdzioch jakich mało.
Widziałem raz w Hiszpanii, w sklepie kosmetycznym jak starszy mężczyzna, upocony wszedł do sklepu, podszedł do półki i sięgnął po tą Agua Brava i cały zaczał się tym spryskiwać, polewać wręcz. Taki upocony i jeszcze takim śmierdzącym produktem-to był koszmar-uciekłem ze sklepu!
Po co to w ogóle produkowali to nie mam pojęcia! To już lepsze są tanie zapachy wód toaletowych obecne gdziekolwiek. Tutaj firmowe niby śmierdziło w zapachu koszmarnych podróbek:P

Agua Brava by Antonio Puig 2.86 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Cologne 11.8oz
33.94 USD
Agua Brava Cologne by Antonio Puig, 11.8 oz Cologne for Men
Agua Brava Cologne by Antonio Puig, 11.8 oz Cologne for Men

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Agua Brava, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Agua Brava, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua Brava marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua Brava marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Aramis Jacques Bogart One Man Show Versace Gianni Versace Yves Saint Laurent Opium Revlon Jontue Liz Claiborne Liz Claiborne Caron Nocturnes de Caron Loewe Esencia pour Homme Rochas Madame Rochas Antonio Puig Quorum Roberto Capucci Yendi Jovan Sex Appeal Jacques Bogart Bogart Pino Silvestre Pino Silvestre Original Revlon Charlie Blue Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Dana Tabu Cerruti 1881 Men Clinique Aromatics Elixir Hermes Elixir des Merveilles