Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Colonia Antonio Miro dla kobiet i mężczyzn

Colonia Antonio Miro dla kobiet i mężczyzn

Colonia marki Antonio Miro to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Colonia został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są petitgrain, bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są szałwia i czarna porzeczka; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Petitgrain Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Szałwia Czarna porzeczka

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colonia by Antonio Miro.

Colonia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Miro Colonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Miro Colonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colonia marki Antonio Miro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colonia marki Antonio Miro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carrera Carrera Emotion Thierry Mugler Cologne Summer Flash Givenchy Monsieur de Givenchy Avon Wish of Happiness Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Guerlain Eau de Cologne du Coq Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane JoAnne Bassett Colette M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Odin 02 Owari Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Rose en Bos Viridescent