Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Spirit for Woman Antonio Banderas dla kobiet

Spirit for Woman Antonio Banderas dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 6

Spirit for Woman Antonio Banderas dla kobiet Zdjęcia

Spirit for Woman marki Antonio Banderas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Spirit for Woman został wydany w 2004 roku. Spirit for Woman stworzyli Rosendo Mateu i Fabrice Pellegrin. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, kwiat pomarańczy, Śliwka, piżmo, czerwone jagody i białe drzewo sandałowe. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance of The Year Women`s Popular Appeal 2006.

Piwonia Kwiat pomarańczy Śliwka Piżmo Czerwone jagody Białe drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spirit for Woman by Antonio Banderas.

Spirit for Woman Recenzje Perfum

newelka
newelka

Nie pamiętam gdzie, kiedyś przeczytałam w jednej z recenzji na temat tego zapachu wspomnienie kobiety, która pracowała z niewidomymi dziećmi. Jedno z nich miało powiedzieć kiedyś do niej: "pachnie pani wilgotnym lasem". Po przeczytaniu tego zdania poczułam że muszę je mieć.

Zapach faktycznie jest tajemniczy i przywodzi na myśl ciemny bór, ale jest przy tym niestety bardzo chemiczny. Trwałość jest przeciętna, projekcja również.

Rozumiem nagrodę FiFi, z pięć lat temu byłabym z niego bardzo zadowolona ale dzisiaj już wiem że i od zapachów celebryckich mogę oczekiwać więcej.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Bardzo udany zapach od Banderasa... Jednak żałuję, że tak bardzo nietrwały!
Jest to przyjemny, ciekawy, dośc zmysłowy zapach, w którym mocno wyczuwałam to białe drzewo sandałowe i chyba piwonię. Gdyby były trwalsze byłyby super!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Banderas Spirit for Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Banderas Spirit for Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spirit for Woman marki Antonio Banderas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spirit for Woman marki Antonio Banderas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Exotic Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Lolita Lempicka Si Lolita Versace Versense Oriflame M by Marcel Marongiu Calvin Klein CK IN2U for Her Coty Pret a Porter Oriflame Amber Elixir Aquolina Black Sugar Prada Prada (Amber) Hermes L’Ambre des Merveilles Salvador Dali Purplelips Banana Republic Rosewood Ralph Lauren Notorious Serge Lutens Ambre Sultan Viktor&Rolf Flowerbomb Eau de Toilette Fendi Fendi Theorema Prada Infusion d'Iris Cerruti 1881 Moschino Toujours Glamour