Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mediterraneo Antonio Banderas dla mężczyzn

Mediterraneo Antonio Banderas dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Mediterraneo Antonio Banderas dla mężczyzn Zdjęcia Mediterraneo Antonio Banderas dla mężczyzn Zdjęcia

Mediterraneo marki Antonio Banderas to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Mediterraneo został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rosendo Mateu. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, imbir, ambra, piżmo, pieprz i bergamotka.

Wetyweria Imbir Ambra Piżmo Pieprz Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mediterraneo by Antonio Banderas.

Mediterraneo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Banderas Mediterraneo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Banderas Mediterraneo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mediterraneo marki Antonio Banderas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mediterraneo marki Antonio Banderas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lanvin Oxygene Homme L`Artisan Parfumeur Jatamansi Montale Sandflowers Jasper Conran Mister Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Roger & Gallet Bois d`Orange O Boticario Dimitri Borsalino Cologne Intense Smell Bent Felix Navidad Akon Konvict Homme Fragonard Beau Gosse Black Phoenix Alchemy Lab Yurei