Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Diavolo Extremely Woman Antonio Banderas dla kobiet

Diavolo Extremely Woman Antonio Banderas dla kobiet

Diavolo Extremely Woman Antonio Banderas dla kobiet Zdjęcia

Diavolo Extremely Woman marki Antonio Banderas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Diavolo Extremely Woman został wydany w 2004 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutą serca jest fiołek; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Grejpfrut

Fiołek

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diavolo Extremely Woman by Antonio Banderas.

Diavolo Extremely Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Banderas Diavolo Extremely Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Banderas Diavolo Extremely Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diavolo Extremely Woman marki Antonio Banderas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diavolo Extremely Woman marki Antonio Banderas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Roberto Cavalli Serpentine Caron Royal Bain de Caron Collistar Benessere dei Sensi Lubin Nuit de Longchamp April Aromatics Nectar of Love M. Micallef Night Aoud Rasasi Al Lulu Al Aswad Rasasi Busaina Guerlain Plus Que Jamais Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme