Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Diavolo Antonio Banderas dla mężczyzn

Diavolo Antonio Banderas dla mężczyzn

skórzany

Diavolo marki Antonio Banderas to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Diavolo został wydany w 1997 roku. Diavolo stworzyli Rosendo Mateu i Alain Muraour. Nutami głowy są mandarynka, zielone liście i bergamotka; nutami serca są paczula, pieprz i geranium; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Zielone liście Bergamotka

Paczula Pieprz Geranium

Skóra Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diavolo by Antonio Banderas.

Fahrenheit

Diavolo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Banderas Diavolo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Banderas Diavolo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diavolo marki Antonio Banderas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diavolo marki Antonio Banderas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Lalique Lalique Pour Homme Equus Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach L`Erbolario Meharees Penhaligon`s LP No.9 for Men Carolina Herrera CH Men Pacifica Madagascar Spice Annayake Miyabi Man Diptyque Eau Duelle Nickel Calamity Ginger Kristen Michele Epice Orientale