Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

Blue Seduction Antonio Banderas dla mężczyzn

morski
ozonowy
wodny
Blue Seduction Antonio Banderas dla mężczyzn Zdjęcia Blue Seduction Antonio Banderas dla mężczyzn Zdjęcia Blue Seduction Antonio Banderas dla mężczyzn Zdjęcia Blue Seduction Antonio Banderas dla mężczyzn Zdjęcia Blue Seduction Antonio Banderas dla mężczyzn Zdjęcia Blue Seduction Antonio Banderas dla mężczyzn Zdjęcia

Blue Seduction marki Antonio Banderas to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Blue Seduction został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka, mięta i melon; nutami serca są cappuccino, gałka muszkatołowa, zielone jabłko, kardamon i woda morska; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Bergamotka Czarna porzeczka Mięta Melon

Cappuccino Gałka muszkatołowa Zielone Jabłko Kardamon Woda morska

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Seduction by Antonio Banderas.

Versace Man Eau Fraiche

Blue Seduction Recenzje Perfum

Blue Seduction by Antonio Banderas 3.50 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Antonio Banderas Blue Seduction eau de toilette tester for men 3.3 oz
Antonio Banderas Blue Seduction eau de toilette tester for men 3.3 oz
FragranceX.com
23.27 USD
Blue Seduction Cologne by Antonio Banderas, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
23.99 USD
Blue Seduction by Antonio Banderas EDT Spray 6.7 oz for Men
Blue Seduction by Antonio Banderas EDT Spray 6.7 oz for Men
FragranceX.com
40.49 USD
Blue Seduction Cologne by Antonio Banderas, 6.7 oz Eau De Toilette Spray for Men

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Banderas Blue Seduction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Banderas Blue Seduction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Seduction marki Antonio Banderas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Seduction marki Antonio Banderas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Parfum Carolina Herrera 212 VIP Men Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Bleu de Chanel Yves Saint Laurent L'Homme Libre Paco Rabanne 1 Million Calvin Klein Euphoria Men Intense Giorgio Armani Acqua di Gio Thierry Mugler A*Men Gucci Gucci Guilty Intense Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Diesel Fuel for Life Homme Paco Rabanne Invictus Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Mirato Malizia Uomo Vetyver Calvin Klein CK One Shock For Him Versace Versace Pour Homme Salvador Dali Silver Sun