Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Blue Cool Seduction for Women Antonio Banderas dla kobiet

Blue Cool Seduction for Women Antonio Banderas dla kobiet

wodny
Blue Cool Seduction for Women Antonio Banderas dla kobiet Zdjęcia Blue Cool Seduction for Women Antonio Banderas dla kobiet Zdjęcia Blue Cool Seduction for Women Antonio Banderas dla kobiet Zdjęcia

Blue Cool Seduction for Women marki Antonio Banderas to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Blue Cool Seduction for Women został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, gruszka, nuty wodne i frezja; nutami serca są gardenia, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, paczula i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Gruszka Nuty wodne Frezja

Gardenia Róża Piwonia

Piżmo Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Cool Seduction for Women by Antonio Banderas.

Blue Cool Seduction for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Banderas Blue Cool Seduction for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Banderas Blue Cool Seduction for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Cool Seduction for Women marki Antonio Banderas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Cool Seduction for Women marki Antonio Banderas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Donna Trussardi Memo Lalibela Krizia Krizia Donna Istinto Versace Gianni Versace Molinard Une Histoire de Chypre Sylvie No. 7 Jean Patou L`Heure Attendue Avon U by Ungaro Fever Auguste Esprit de Chine Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Guess Guess Original Brut Parfums Prestige Babe