Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tiempe Passate Antonia`s Flowers dla kobiet i mężczyzn

Tiempe Passate Antonia`s Flowers dla kobiet i mężczyzn

Tiempe Passate Antonia`s Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tiempe Passate marki Antonia`s Flowers to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tiempe Passate został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Norbert Bijaoui. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, bergamotka, klementynka, esencja różana i cedr.

Ambra Bergamotka Klementynka Esencja różana Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiempe Passate by Antonia`s Flowers.

Tiempe Passate Recenzje Perfum

Tiempe Passate by Antonia`s Flowers 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonia`s Flowers Tiempe Passate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonia`s Flowers Tiempe Passate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiempe Passate marki Antonia`s Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiempe Passate marki Antonia`s Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera Carolina Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Chopard Madness Oscar de la Renta Rosamor Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Strange Invisible Perfumes Magazine Street Fiorucci Amore 14 White Christopher Joseph Christopher Joseph Grossmith Shem - el- Nessim