Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Sogni del Mare Antonia`s Flowers dla kobiet

Sogni del Mare Antonia`s Flowers dla kobiet

kwaśny

Sogni del Mare marki Antonia`s Flowers to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, liść czarnej porzeczki, rabarbar, pomarańcza i lotos.

Bergamotka Liść czarnej porzeczki Rabarbar Pomarańcza Lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sogni del Mare by Antonia`s Flowers.

Sogni del Mare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonia`s Flowers Sogni del Mare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonia`s Flowers Sogni del Mare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sogni del Mare marki Antonia`s Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sogni del Mare marki Antonia`s Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Davidoff Cool Water Moschino OH! De Moschino Oscar de la Renta Oscar Bamboo Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Krizia Eau de Krizia Comptoir Sud Pacifique Eau des Lagons Bond No 9 Hamptons Montana Montana en Turquoise Daisy Fuentes So Luxurious Michel Germain Deauville Coty Ghost Myst Kristen Michele Notes Fraiches