Marki » A » kwiatowe « Grupy

Floret Antonia`s Flowers dla kobiet

Floret Antonia`s Flowers dla kobiet

Floret Antonia`s Flowers dla kobiet Zdjęcia Floret Antonia`s Flowers dla kobiet Zdjęcia

Floret marki Antonia`s Flowers to kwiatowe perfumy dla kobiet. Floret został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, groszek pachnący, esencja różana, konwalia, morela i aksamitka.

Tuberoza Groszek pachnący Esencja różana Konwalia Morela Aksamitka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floret by Antonia`s Flowers.

Floret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonia`s Flowers Floret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonia`s Flowers Floret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floret marki Antonia`s Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floret marki Antonia`s Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Valentino Rock`n Rose Arrogance Angelique Arrogance Jean Patou Amour Amour Jardin de France Oeillet Renee Tuberose Stella McCartney Sheer Stella 2007 s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Yves Rocher Vie Privée Melvita Floral Water Orange Blossom