Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Holy Champa Antoine & Lili dla kobiet

Holy Champa Antoine & Lili dla kobiet

dymny

Holy Champa marki Antoine & Lili to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Holy Champa został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, ambra, jaśmin, kadzidło i neroli.

Magnolia Ambra Jaśmin Kadzidło Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Holy Champa by Antoine & Lili.

Holy Champa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antoine & Lili Holy Champa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antoine & Lili Holy Champa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Holy Champa marki Antoine & Lili. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Holy Champa marki Antoine & Lili reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Calvin Klein CK IN2U for Her Tom Ford Black Orchid Otto Kern Otto Kern Woman Paloma Picasso Tentations Anastacia Resurrection Shiseido Vocalise Ellen Tracy Linda Allard Keiko Mecheri Oliban Accessorize Accessorize En Voyage Perfumes Carmel Boheme Coleen Rooney Butterflies