Marki » A » kwiatowe « Grupy

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Antica Farmacista dla kobiet

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Antica Farmacista dla kobiet

Orange Blossom, Lilac & Jasmine marki Antica Farmacista to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, lilia i jaśmin; nutami serca są cytryna amalfi i mandarynka; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lilia Jaśmin

Cytryna Amalfi Mandarynka

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom, Lilac & Jasmine by Antica Farmacista.

Orange Blossom, Lilac & Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom, Lilac & Jasmine marki Antica Farmacista. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom, Lilac & Jasmine marki Antica Farmacista reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Alfred Sung Sung Day Mist Guerlain Cruel Gardenia The Body Shop Lotus Petal Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Neil Morris Rainflower Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Chloe Chloe Eau de Toilette Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka American Beauty Beloved Purple Blossom Ben Sherman Live Forever