Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lustrous Fire Antica Farmacista dla kobiet i mężczyzn

Lustrous Fire Antica Farmacista dla kobiet i mężczyzn

Lustrous Fire Antica Farmacista dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lustrous Fire Antica Farmacista dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lustrous Fire marki Antica Farmacista to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lustrous Fire został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są drzewo gwajakowe, mech dębowy i cedr; nutą serca jest jodła; nutami bazy są ambra i piżmo.

Drzewo gwajakowe mech dębowy Cedr

Jodła

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lustrous Fire by Antica Farmacista.

Lustrous Fire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Farmacista Lustrous Fire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Farmacista Lustrous Fire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lustrous Fire marki Antica Farmacista. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lustrous Fire marki Antica Farmacista reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Burberry Burberry Men Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Usher Usher He Versace Versus Time for Action Calvin Klein CK IN2U POP for Him Jardin de France Svetlana Tonino Lamborghini Forza Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Profumum Roma Victrix Burt`s Bees Natural Cologne Jeanne Arthes Rocky Man White Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco