Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Citrine Anthropologie dla kobiet

Citrine Anthropologie dla kobiet

Citrine marki Anthropologie to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Citrine został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoskwinia, malina, kwiat mandarynki, jaśmin, róża i wanilia.

Brzoskwinia Malina Kwiat mandarynki Jaśmin Róża Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrine by Anthropologie.

Citrine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anthropologie Citrine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anthropologie Citrine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrine marki Anthropologie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrine marki Anthropologie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Bolero Escada Lily Chic Puma Jamaica Woman Gilles Cantuel Flowers Saint Amour Si Pure Montale Fruits of the Musk Tonino Lamborghini Overall Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Victoria`s Secret Pretty in Pink Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease