Marki » A » cytrusowe « Grupy

Citrus Sorbet Anthousa dla kobiet

Citrus Sorbet Anthousa dla kobiet

Citrus Sorbet marki Anthousa to cytrusowe perfumy dla kobiet. Citrus Sorbet został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są jaśmin, neroli, bazylia i mięta; nutami bazy są piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin Neroli Bazylia Mięta

Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Sorbet by Anthousa.

Citrus Sorbet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anthousa Citrus Sorbet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anthousa Citrus Sorbet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Sorbet marki Anthousa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Sorbet marki Anthousa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Cattier Eau de Matin Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Calypso Christiane Celle Calypso The O Boticario Acqua Fresca Parfums Berdoues Viola Odorata Truefitt & Hill West Indian Limes Demeter Fragrance Little Twin Stars Penhaligon`s Extract of Limes Roger Vivier Le Neroli