Marki » A » cytrusowe « Grupy

Citrus Sorbet Anthousa dla kobiet

Citrus Sorbet Anthousa dla kobiet

Citrus Sorbet marki Anthousa to cytrusowe perfumy dla kobiet. Citrus Sorbet został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są jaśmin, neroli, bazylia i mięta; nutami bazy są piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin Neroli Bazylia Mięta

Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Sorbet by Anthousa.

Citrus Sorbet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anthousa Citrus Sorbet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anthousa Citrus Sorbet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Sorbet marki Anthousa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Sorbet marki Anthousa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Mona di Orio Lux Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Emilio Pucci Sabbia 167 O Boticario Acqua Fresca Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Lush Olive Branch D.S. & Durga Grapefruit Love & Toast Gin Blossom Detaille Cherubin Lush Day of the Dead