Marki » A » cytrusowe « Grupy

Citrus Sorbet Anthousa dla kobiet

Citrus Sorbet Anthousa dla kobiet

Citrus Sorbet marki Anthousa to cytrusowe perfumy dla kobiet. Citrus Sorbet został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są jaśmin, neroli, bazylia i mięta; nutami bazy są piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka

Jaśmin Neroli Bazylia Mięta

Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Sorbet by Anthousa.

Citrus Sorbet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anthousa Citrus Sorbet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anthousa Citrus Sorbet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Sorbet marki Anthousa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Sorbet marki Anthousa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Burberry Weekend for Men Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Le Prince Jardinier Citrus Allegro Royall Fragrances Royall Lyme Calypso Christiane Celle Calypso The DSH Perfumes Pamplemousse Christian Tortu L`Eau de Cologne O Boticario Acqua Fresca Boadicea the Victorious Refreshing Sprezzatura 768 Аrs Amandi Romane Jet 365 City Lights