Marki » A » kwiatowe « Grupy

Coeur De Glace Anthony Embry dla kobiet

Coeur De Glace Anthony Embry dla kobiet

Coeur De Glace Anthony Embry dla kobiet Zdjęcia

Coeur De Glace marki Anthony Embry to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gardenia, galbanum, szałwia, bergamotka, mango i dzikie jagody; nutami serca są jaśmin, narcyz, kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża i hibiskus; nutami bazy są paczula, dąb, francuskie labdanum, drzewo sandałowe i piżmo.

Gardenia Galbanum Szałwia Bergamotka Mango Dzikie jagody

Jaśmin Narcyz Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Hibiskus

Paczula Dąb Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur De Glace by Anthony Embry.

Coeur De Glace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anthony Embry Coeur De Glace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anthony Embry Coeur De Glace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur De Glace marki Anthony Embry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur De Glace marki Anthony Embry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Michelle Versace Blonde Annick Goutal Rose Absolue Adidas Floral Dream Tiffany Tiffany Barbie Barbie Super Model Penhaligon`s Ellenisia Michael Kors Very Pretty Lorenzo Villoresi Teint de Neige Ralph Lauren Romance Tender Notes Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine Ayala Moriel Zohar