Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Annika Annika Sorenstam dla kobiet

Annika Annika Sorenstam dla kobiet

Miałem: 1

Annika Annika Sorenstam dla kobiet Zdjęcia

Annika marki Annika Sorenstam to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Annika został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, kwiat afrykańskiej pomarańczy, passiflora, woda morska, gardenia, pieprz i olibanum; nutami serca są frezja, cyklamen, róża, jaśmin, orchidea, heliotrop, goździk (roślina) i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy, skóra, fasolka tonka i benzoes.

Mandarynka Grejpfrut Kwiat afrykańskiej pomarańczy Passiflora Woda morska Gardenia Pieprz Olibanum

Frezja Cyklamen Róża Jaśmin Orchidea Heliotrop Goździk (roślina) Narcyz

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo mech dębowy Skóra Fasolka tonka Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Annika by Annika Sorenstam.

Annika Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annika Sorenstam Annika, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annika Sorenstam Annika, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Annika marki Annika Sorenstam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Annika marki Annika Sorenstam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Ralph Lauren Glamourous Daylight Abinoam Cobice Jette Joop Jette Heartbeat Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Tova Beverly Hills Tova Signature MDCI Parfums Rose de Siwa LR Desperate Housewives Susan Yves Rocher Cantate Space NK Santalrosa Brut Parfums Prestige Imperial Faberlic Aora