Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Pompon Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Rose Pompon Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Rose Pompon Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Filmy
Rose Pompon Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rose Pompon Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Pompon marki Annick Goutal to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rose Pompon został wydany w 2016 roku. Rose Pompon stworzyli Camille Goutal i Philippine Courtière. Nutami głowy są malina, czarna porzeczka i różowy pieprz; nutami serca są róża i różowa piwonia; nutami bazy są piżmo, cedr i paczula.

Malina Czarna porzeczka Różowy pieprz

Róża Różowa piwonia

Piżmo Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Pompon by Annick Goutal.

Rose Pompon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Rose Pompon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Rose Pompon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Pompon marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Pompon marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Adidas Tropical Passion Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Mojo Be Sexy Fiorucci Glittery Honore des Pres Love Coco Montale Roses Elixir Cofinluxe Watt Pink Victoria`s Secret Lost in Fantasy MOR Cassis Noir Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes