Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet

Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet

wodny
Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Petite Cherie Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia

Petite Cherie marki Annick Goutal to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Petite Cherie został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoskwinia, trawa, wanilia, róża i gruszka.

Brzoskwinia Trawa Wanilia Róża Gruszka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petite Cherie by Annick Goutal.

Petite Cherie Recenzje Perfum

Soczysta gruszka, jaśmin i odrobina mięty. Śliczny, dziewczęcy zapach, kojarzy mi się ze słońcem, latem, wakacjami. Niestety po trzech godzinach nie zostaje po nim ślad. Szkoda...

kpnz
kpnz

Niestety zapach zawodzi.
O ile testy nadgarstkowe wypadają przychylnie (szlachetna kwiecistość), to już rozwój zapachu pozostawia wiele do życzenia.
Bardzo delikatny, niemal niewyczuwalny, mocno bliskoskórny.
Nie można też wiele powiedzieć na temat poszczególnych nut w zapachu, bo układa się niestety w zlepek, który kojarzy się z czymś chemicznym, brzoskwiniowym.
Zlepek ten nawet nie poleciłabym komuś, kto chciałby pachnieć subtelnie, ponieważ pachnie na 1 centymetr przy skórze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Petite Cherie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Petite Cherie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petite Cherie marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petite Cherie marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Mandragore Cartier Le Baiser Du Dragon Pierre Balmain Ivoire L`Artisan Parfumeur Tea for Two Calvin Klein Eternity Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Calvin Klein Beauty Chanel Coco Noir Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Poison Annick Goutal Quel Amour! Robert Piguet Fracas Annick Goutal Ninfeo Mio Nina Ricci Nina L`Artisan Parfumeur Bois Farine Annick Goutal Nuit Etoilee Penhaligon`s Peoneve Givenchy Play For Her Eau de Toilette