Marki » A » orientalne « Grupy

Myrrhe Ardente Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Myrrhe Ardente Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

dymny
wosku pszczelego
Myrrhe Ardente Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrhe Ardente Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrhe Ardente Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrhe Ardente Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrhe Ardente Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrhe Ardente Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Myrrhe Ardente marki Annick Goutal to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Myrrhe Ardente został wydany w 2007 roku. Myrrhe Ardente stworzyli Isabelle Doyen i Camille Goutal. Nutami głowy są mirra, fasolka tonka i benzoes; nutami serca są drzewo gwajakowe, mirra i wetyweria; nutą bazy jest wosk pszczeli.

Mirra Fasolka tonka Benzoes

Drzewo gwajakowe Mirra Wetyweria

Wosk pszczeli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Myrrhe Ardente by Annick Goutal.

Fahrenheit Absolute
Stoned

Myrrhe Ardente Recenzje Perfum

urszulaen
urszulaen

Po trochu wrocila mi wena do testowania (wreszcie!) wiec Myrrhe... hmm... dziwny zapach. Od samego poczatku do samego konca przesiakniety czyms slodkim jakby wanilia lub miodem. Zabija to reszte czyli mirre ktora powinna byc caly czas ale niestety czuje ja tylko w otwarciu ale taka nie codzienna mirre - kwasna, palaca po nozdrzach ostroscia. Jest az taka ze przez chwile myslalam ze to lecznicza mięta ! A tak ogolem to nic specjalnego jak dla mnie

agat1969
agat1969

No powiem, szczerze, że zapach mnie oczarował. Jest "boski". Kojarzy mi się z Grecją i to Starożytną. Tak mógłby pachnieć np. Apollo.

Już dawno nie zdarzyło mi się aby coś tak bardzo mi się spodobało.
Po obwąchaniu już całej masy zapachów, człowiek staje się wybredny i mało co go może jeszcze zaskoczyć. Sama kompozycja może mnie nie zaskoczyła, ale jej konstrukcja, sposób ujęcia głównego składnika "mirry".

Parametry użytkowe na mojej skórze po użyciu tego zapachu są zaskakująco wysokie.
Trwał na mnie dobrze wyczuwalny 12 godzin.
A projekcja to poezja, na łagodnym poziomie- tak lubię.

Zapach ten jak dla mnie nie posiada płci, mogą go spokojnie używać i kobiety i mężczyźni.

Marcin__
Marcin__

Cóż... Pomysł podobny do Encens Flamboyant - mirra w nutach górnych i środkowych. Moim zdaniem - nie wyszło.

Mirra jest tutaj zaduszona innymi składnikami. Resztę opisuje moja recenzja z wizażu ;)

Jest to najdziwniejszy zapach nt. mirry, z jakim do tej pory się spotkałem.

Już od pierwszego powąchania po aplikacji miałem wrażenie, że czuję buraczki robione na tzw. "jarzynkę". Może to połączenie miodu z żywicami (w tym z propolisem) tak pachnie... Wkrótce zacząłem czuć mirrę. Takiego jej ujęcia jeszcze nie spotkałem. Nie jest prawie w ogóle dymna, jest żywiczna "aż do szpiku".

Całość jest moim zdaniem dość linearna i słabo się rozwija.

Trwałość jest bardzo dobra, do 12 h. Projekcja jest dobra przez pierwsze 6 h.

Uważam, że to zapach na chłodne pory roku, z naciskiem na zimę. Przy okazji dodam, że czytałem o jego wycofaniu z produkcji.

Vespertine__Milo
Vespertine__Milo

Co za szyk i tajemnica kryje się za tym przedziwnym pudrowo ambrowym zapachem? Niepospolity, zapach nęci i kusi, nie pozwala zapomnieć o sobie na nadgarstku. Od czasów testów zdobył główne miejsce na liście Must Have i dołącza do grona niezwykle udanych kompozycji matki i córki Goutal. Nie spotkałam bratniej duszy tego zapachu do tej pory, chociaż podobno tej samej flagi Ambre Fetiche niesie podobieństwo. Ambra w najlepszym, zatalkowanym wydaniu podsypana wetywerią. Kadzidło? Jeśli tak to głęboko schowane.

vertigo
vertigo

Czy tak pachnie mirra?

Myrrhe Ardente dla mnie jest drzewny, żywiczny, dość słodki, trochę gumowy. Linearny.
Bardzo intensywnie pracuje tu miód / wosk, przenikając kompozycję od pierwszych minut.
Wyczuwalny jest też gwajakowiec i wetyweria.

Zapach przyjemny: ciepły, otulający; bardzo trwały.

zielona
zielona

Jedno słowo: BENZOES!
I to jaki. Kremowo-słodki, z owocowymi nutkami w głębi; kremowości dodaje gwajakowiec i lekko grzybkowa mirra. Świetnie wpleciona nuta miodu. Podobnie jak ambra i kadzidło, mirra jest bardzo gorąca i przyprawowa; ale chyba najbardziej jednostajna. Choć szczerze mówiąc, kompletnie mi to nie przeszkadza - póki benzoes jest na pierwszym planie ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Myrrhe Ardente, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Myrrhe Ardente, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Myrrhe Ardente marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Myrrhe Ardente marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Miyako Histoires de Parfums Ambre 114 Tom Ford Sahara Noir Amouage Dia pour Femme Donna Karan Essence Wenge Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Frederic Malle Musc Ravageur L`Artisan Parfumeur Dzing! Givenchy Organza Indecence Voluspa Baltic Amber Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen CoSTUME NATIONAL Scent Intense Annick Goutal Songes Olfactive Studio Ombre Indigo Christian Dior Dune Amouage Memoir Man Profumum Roma Battito d`Ali Tom Ford Tobacco Vanille Rouge Bunny Rouge Embers Annick Goutal Ninfeo Mio