Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Musc Nomade Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Musc Nomade Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 5 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

Musc Nomade Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musc Nomade Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musc Nomade Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musc Nomade Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musc Nomade Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musc Nomade Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musc Nomade marki Annick Goutal to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Musc Nomade został wydany w 2008 roku. Musc Nomade stworzyli Camille Goutal i Isabelle Doyen. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe piżmo, dzięgiel, ambra, fasolka tonka, migdał, labdanum, drzewo różane, ambrette (piżmo ambrowe) i papirus.

Białe piżmo Dzięgiel Ambra Fasolka tonka Migdał Labdanum Drzewo różane Ambrette (piżmo ambrowe) Papirus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Nomade by Annick Goutal.

Musc Nomade Recenzje Perfum

zarya
zarya

Mistyczny Aniol... o dwoch obliczach. Pierwsze oblicze pociesza, otula, zaprasza do swojej starej swiatyni pachnacej "medytacja", mchem, woskiem, irysami, lekko zakurzona drewniana posadzka...
Lecz po chwili... oblicze Aniola zamienia sie w istote przypominajaca Succubus. Owa Istota mimo, ze elektryzuje, to nadal pozostaje dosc eteryczna. Drapieznica - nie pachnie grzechem tylko "wytrawnym" pizmem, zamszem. Zalotnie i z wdziekiem Dity von Teese...wskazuje ukyte przejscie prowadzace do ...

Kocham.

zielona
zielona

Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek to napiszę, ale... jakby tak... "strasznie paczulowo"? Nie widzę w składzie paczuli, ba - do tej pory nigdy mi nie przeszkadzała, wręcz przeciwnie, ale w Musc Nomade wyraźnie irytuje mnie jakiś zimny, wilgotny i piwniczny akord. Nie ma tego orientalnego żaru, który charakteryzuje pozostałe zapachy z linii orientalnej. Tytułowe piżmo jest mdławe i zagłuszone skórzano-pudrowym [irys?] chłodem. Coś jak przesycone kurzem powietrze na strychu.
I jeszcze ten majtkowo-różowy damski flakon. O bogowie...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Musc Nomade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Musc Nomade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Nomade marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Nomade marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Serge Lutens Rousse Serge Lutens Fille en Aiguilles Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Diptyque Eau Duelle Givenchy Pi Donna Karan Black Cashmere Gucci Gucci pour Homme Yves Rocher Neonatura Cocoon Cartier Le Baiser Du Dragon Lubin Idole Montale Black Aoud Guerlain Encens Mythique D'Orient Estée Lauder Wood Mystique L`Occitane en Provence Ambre Tom Ford Tobacco Vanille L`Artisan Parfumeur Timbuktu Chopard Casmir Estée Lauder Amber Mystique Omnia Profumi Ambra