Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Le Chevrefeuille Annick Goutal dla kobiet

Le Chevrefeuille Annick Goutal dla kobiet

Le Chevrefeuille Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia

Le Chevrefeuille marki Annick Goutal to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Le Chevrefeuille został wydany w 2002 roku. Le Chevrefeuille stworzyli Isabelle Doyen i Camille Goutal. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, jaśmin, petitgrain, narcyz, cytryna i nuty zielone.

Wiciokrzew Jaśmin Petitgrain Narcyz Cytryna Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Chevrefeuille by Annick Goutal.

Le Chevrefeuille Recenzje Perfum

klaramiamia
klaramiamia

Le Chevrefeuille to zapach ogrodu tuż po majowym deszczu, kiedy słońce wychyla się zza chmur i lśni na kroplach deszczu. Zapach radosny, energiczny i prosty w niezwykle uroczy i ujmujący sposób. Idealny na pochmurne i zimne przedwiośnie ponieważ otacza chmurką wiosny. Ma dziwną moc sprawienia, że wyobrażenia i wspomnienia, które niesie z sobą wydają się bardziej realne niż szara, deszczowa rzeczywistość.

Przez godzinę otacza mnie wyrazista wiosna, potem perfumy wyciszają się i przygasają powoli. Znika energia jaką daje cytryna, a w ogrodzie zapada późnowiosenny, ciepły zmierzch. Zapach robi się miodowy i trochę ociężały, jak wiszące nisko, bogate w nektar kwiaty zwijające przed nocą płatki.

Pewnie idealnie się sprawdzi także podczas upalnych, letnich dni, ale chyba zużyję moja próbkę bardzo szybko i lata nie doczeka. I choć zapach mnie ujął i oczarował, nie planuje kupna flakonu. Niestety - trwałość to tylko 3 godziny.

monika690
monika690

Piękny roślinno- kwiatowy aromat, taki naturalny, na wiosnę i lato. Początek zapachu to soczysta cytryna, indoliczny jaśmin i narcyz. Z czasem zapach się uspokaja, cytryna jest tłem dla wiciokrzewu. Podoba mi się ten zapach, jest niezobowiązujący i taki naturalny, mógłby by być nieco trwalszy. Ten zapach polecam miłośnikom natury w płynie :)

Arttemiss
Arttemiss

Le chèvrefeuille [ly szewryfej] - wiciokrzew, zwany też suchodrzewiem. Popularna, ozdobna roślina ogrodowa, ceniona ze względu na piękne kwiaty i wydzielany przez nie zapach. Natomiast co do samego zapachu, to dość dokładnie opisuje go z kolei pierwszy człon złożenia nazwy anglojęzyczej: HONEYsuckle. I dokładnie tak pachną kwiaty tej rośliny: MIODEM, ciężkim nektarem i obfitością kwiatowego pyłku. Zapach jest słodki, przestrzenny, intensywny, ciepły, trochę jakby oleisty i bardzo SŁONECZNY. Zapewne też dlatego wąchając wiciokrzew trzeba bardzo uważać na ogromną ilość zlatujących do niego pszczół i trzmieli...

Le chèvrefeuille bardzo wiernie oddaje woń kwiatów wiciokrzewu, dodając do nich całkiem intensywną cytrynę, która odświeża kompozycję, nie dając jej przy tym cytrynowej kwaskowatości... Zapach pozostaje roślinny, ciepły i słodki, przy czym jest to słodycz miodu i kwiatów, nie mająca niczego wspólnego z przemysłowymi słodkościami. Dodatkowo, w pewnym momencie do głosu dochodzi też delikatny jaśmin. Jakbym miała określić go jednym słowem, powiedziała bym LATO.

Sam zapach ujmuje prostotą kompozycji, ale w tym przypadku to zaleta nie wada: wiciokrzew pachnie bardzo "bogato" sam z siebie i bynajmniej nie ma potrzeby oskrzydlania go zbyt dużą ilością komponentów. Dyfuzja i trwałość przeciętne.

perfumeholic88
perfumeholic88

To taki słoneczny, wiosenno-letni zapach, bardzo optymistyczny, soczysty i dziewczęcy
To zapach wielkiego kosza dojrzałych cytryn, wiciokrzewiu i białych kwiatów. Troszkę mydlany jak zauważyła Vertigo i wolałabym, aby na mnie wiciokrzew aż tak bardzo nie próbował zdominować cytrusów, bo robi się trochę gorzkawo, ale niemniej to przyjemny, niezobowiązujący zapach i do letniej sukienki i do jeansów.

vertigo
vertigo

Pierwsza myśl podczas testowania Le Chevrefeuille na koniec zimy: cudny!
Soczysty, cytrusowy, kwiatowy.
Słodki, lśniący, wiosenny, zielony.
Podobno zapachu wiciokrzewu nie można uchwycić w perfumach. Nie wiem jak ten kwiat pachnie, ale Le Chevrefeuille jest wspaniałą mieszanką cytryny i delikatnych, czystych kwiatów, białych i żółtych. Bardzo żywy, naturalny, prawie gorzki.
Od fazy środkowej staje się nieco mydlany i to mi się nie podoba.
Mimo to, uważam Le Chevrefeuille za eksytującą propozycję.
Prostą, szczerą i śliczną.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Le Chevrefeuille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Le Chevrefeuille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Chevrefeuille marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Chevrefeuille marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Montale Intense Cafe Fueguia 1833 La Cautiva Fueguia 1833 Alguien Sueña Fueguia 1833 Mbucuruyá Annick Goutal Songes Annick Goutal Un Matin d`Orage Penhaligon`s Vaara Christian Dior Poison Chanel Allure Sensuelle La Prairie Life Threads Gold Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Christian Dior Midnight Poison Chanel Coco Eau de Parfum Parfum d`Empire Aziyade Fueguia 1833 Malena Sisley Soir de Lune Serge Lutens Feminite du Bois Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles