Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

La Violette Annick Goutal dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 3 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

ozonowy
wodny

La Violette marki Annick Goutal to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. La Violette został wydany w 2001 roku. La Violette stworzyli Isabelle Doyen i Camille Goutal. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść fiołka, fiołek i róża turecka.

Liść fiołka Fiołek Róża turecka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Violette by Annick Goutal.

Insolence
Aimez - Moi
Fleurs d`Ombre Violette - Menthe

La Violette Recenzje Perfum

A_november
A_november

Fiołek to jedna z moich ulubionych nut w perfumach. Niestety, zazwyczaj nie są odwozrowywane wiernie albo są pudrowe, ciężkie, albo mokro-zielono-drzewne.
W tym zapachu spotkałam się z kategorią ciężką do sprecyzowania - mianowicie fiołek objawił mi się wśród jakiegoś dymu tudzież spalin... i nie był to zapach snujący się, świdrujący, lecz chemiczny i sztuczny. Być może to wina mojej skóry, niemniej jednak pierwsze testy skutecznie mnie zniechęciły do tego zapachu, mimo iż długo go szukałam. Jedyną jego zaletą jest trwałosć - spalenizna wyczuwalna była dobrych 5-6 godzin...
Na osłodę dodam że jak na razie wśród zapachów A. Goutal jest to jedyny jaki nie przypadł mi do gustu :)

AlexGGS
AlexGGS

Pora na prawdziwą recenzję :-)
To jak na razie jedyny zapach, który jest niezwykle blisko ideału, czyli prawdziwych fiołków. Przywodzi na myśl babcie z wiklinowymi koszami sprzedające maleńkie bukieciki.
Dodana róża służy tylko do podbijania aromatu tych maleńkich, fioletowych kwiatków. Jest lekko pudrowy, ale w tak niewielkim stopniu, że nie daje to efektu postarzania. Jest młody, lekki, radosny ,ale również dobrze wyczuwalny dla otoczenia ("a to ty tak ładnie pachniesz!").
Więcej nie jestem w stanie o nim napisać, bo to po prostu fiołek !
...............
Miałam próbkę i niezwykle mi się spodobały! Zebrałam też komplementy. No nawet dla tego tylko powinnam je mieć :-)
Ale trzeba spróbować na skórze . Na bloterku pachną ...babciowato.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Wielkie rozczarowanie. Okropny, jakby chemiczny fiołek. Paskudztwo straszne, gryzie w nos i świdruje jak domestos.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal La Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal La Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Violette marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Violette marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Juliette Has A Gun Lady Vengeance Sisley Soir de Lune Montale Dark Purple Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Yves Saint Laurent Paris Issey Miyake L'eau d'Issey The Different Company Sublime Balkiss Annick Goutal Le Chevrefeuille Donna Karan Black Cashmere L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Annick Goutal Songes M. Micallef Ylang in Gold Lancome Tresor Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Giorgio Armani Sensi Oscar de la Renta Volupte Serge Lutens Feminite du Bois Christian Dior Poison Cartier So Pretty