Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L’Ile au Thé marki Annick Goutal to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, L’Ile au Thé został wydany w 2015 roku. L’Ile au Thé stworzyli Camille Goutal i Isabelle Doyen. Nutami głowy są cytrusy i mandarynka; nutami serca są kwiat mandarynki, osmantus i herbata; nutą bazy jest białe piżmo.

Cytrusy Mandarynka

Kwiat mandarynki Osmantus Herbata

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Ile au Thé by Annick Goutal.

L’Ile au Thé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal L’Ile au Thé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal L’Ile au Thé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Ile au Thé marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Ile au Thé marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Bond No 9 Little Italy Geo. F. Trumper Eau de Portugal Lacoste Challenge Hermes Eau de Pamplemousse Rose April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Odin 02 Owari Can Carlos Albahaca Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin Antonio Miro Colonia Florascent Aqua Aromatica Regia Anya`s Garden Light