Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L’Ile au Thé Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L’Ile au Thé marki Annick Goutal to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, L’Ile au Thé został wydany w 2015 roku. L’Ile au Thé stworzyli Camille Goutal i Isabelle Doyen. Nutami głowy są cytrusy i mandarynka; nutami serca są kwiat mandarynki, osmantus i herbata; nutą bazy jest białe piżmo.

Cytrusy Mandarynka

Kwiat mandarynki Osmantus Herbata

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Ile au Thé by Annick Goutal.

L’Ile au Thé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal L’Ile au Thé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal L’Ile au Thé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Ile au Thé marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Ile au Thé marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Donna Karan DKNY Men Davidoff Cool Water Game Happy Summer Thierry Mugler Innocent Illusion Avon Fire Me Up Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Elizabeth Arden Daytona 500 Kenzo Power Cologne Berkeley Square Lime & Clarysage Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Anamor You Are