Marki » A » kwiatowe « Grupy

Heure Exquise Annick Goutal dla kobiet

Heure Exquise Annick Goutal dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

Heure Exquise Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia

Heure Exquise marki Annick Goutal to kwiatowe perfumy dla kobiet. Heure Exquise został wydany w 1984 roku. Heure Exquise stworzyli Annick Goutal i Isabelle Doyen. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, hiacynt, drzewo sandałowe, galbanum, wanilia i róża.

Irys Hiacynt Drzewo sandałowe Galbanum Wanilia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heure Exquise by Annick Goutal.

Chanel No 19 Parfum

Heure Exquise Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Moja wiedza o perfumach vintage nie jest nawet promilem tej, którą posiada marialisa, jednak moja opinia o tych perfumach jest taka:

Heure Exquise to bardzo elegancki, klasyczny, kwiatowy zapach, jednocześnie dość minimalistyczny.
Przede wszystkim to pudrowy, ziemisty irys, bardzo w stylu retro. Chłodna, niesłodka róża gra zdecydowanie drugie skrzypce, a w tle pobrzmiewają stłumione zielone nuty hiacynta i galbanum. Heure Exquise ma dla mnie w zasadzie wydźwięk kwiatowo-szyprowy, dlatego w spisie nut brakuje mi tych, które mogłyby złożyć się na akord szyprowy.
Piękny, perfekcyjnie skrojony, wytworny.
Może to mógłby być właśnie "mój" klasyk?

marialisa
marialisa

Nie rozumiem sensu powstania tego aromatu. Po co było tworzyć klon o wiele bardziej udanej 19-tki Chanel?(wersja ekstrakt). Wyszła studencka kopia arcydzieła Monet, malowana akrylami na dykcie z tworzywa drewnopochodnego.
Lepiej zainwestować w perfumy Chanel 19, które odwdzięczą się nam mokrymi hiacyntami, gorzką zielenią galbanum, świetlistym irysowym pudrem i piękną bordową różą. Wszystko to w wersji bardzo długogrającej.
Malutki plusik dla Heure Exquise - piękna nazwa oraz odrobina, może nawet złudzenie skóry w bazie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Heure Exquise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Heure Exquise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heure Exquise marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heure Exquise marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Carolina Herrera Chic Salvador Dali Daliflor Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Etienne Aigner In Leather Mary Kay Tribute for Women Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Guerlain Fleur de Lotus biehl parfumkunstwerke mb01 Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Norma Kamali Jazmin The Body Shop Dreams Unlimited