Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Grand Amour Annick Goutal dla kobiet

Grand Amour Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Grand Amour Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia

Grand Amour marki Annick Goutal to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Grand Amour został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Goutal. Nutami głowy są wiciokrzew, lilia, hiacynt i róża turecka; nutami serca są indyjska mimoza, skóra, jaśmin i janowiec; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia i mirra.

Wiciokrzew Lilia Hiacynt Róża turecka

Indyjska mimoza Skóra Jaśmin Janowiec

Ambra Piżmo Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grand Amour by Annick Goutal.

Chamade

Grand Amour Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Jedno spojrzenie na nuty i wszystko jasne: hiacynt, uwielbiam ich zapach - w starożytnej mitologii przepiękny dumny, kapryśny i młody, rozkochuje w sobie Bogów...Hiakyntos nie zważa na względy Apollina i ten rzuca w niego dyskiem i śmiertelnie rani, z jego krwi wzrośnie narkotycznie pachnący kwiat: hiacynt, symbol miłości mężczyn do mężczyzn...
Grand Amour testowałam ostatnio zimą, w lutym pamiętam doskonale, odwiedzili mnie znajomi, młoda dziewczyna powąchawszy zapach stwierdziła, że jest zbyt ciężki i staromodny. Zdziwiłam się nieco, dla mnie to była piękna dostojna róża, zakurzona nieco ale taka romantyczna i naturalna, bardzo "Goutalowska".
Dziś po długim czasie przypadkowo sięgnęłam po odlewkę i...zdumienie: w letnie upały czuję ostry kwiatowy młodzienczy zapach, kwiatów absolutnych, czystych, wiosenno letnich, o barwie nasyconej, tu nie ma wolnej przestrzeni wypełnionej piżmem, wodą, sokiem, cukierkiem itp. tu jest bukiet naturalnych dopiero co zerwanych świeżych bujnych kwiatów, takie bukiety ściśle związne w wielką kulę kochałam już od zawsze i właśnie to zaprezentowała mi we flakonie Annick Goutal nazywając zamkniętą w nim kompozycję Grand Amour. Jak trafnie: pociągający jasny barwny jak hiacynty i róże oraz zielony jak liście okalające bukiet. Jest tu też nuta skorzana, jakby bukiet kwiatów został ściśnięty sznurkiem lub skórzanym paskiem.
Trwałość b. dobra. Projekcja delikatna, ale ciągle owiewa mnie hiacynt w towarzystwie róż i zielonych świeżych liści.
Polecam kwiatomaniakom szczególnie różanym i hiacyntowym...obu płci :)

vertigo
vertigo

Dla mnie Grand Amour pachnie bardzo ogrodowo - to piękna, wyjątkowa i naturalna mieszanka pospolitych, znanych każdemu (przez to tak bliskich i nostalgicznych) kwiatów oraz akordu, który nazwę ogólnie roślinno-ziemnym. Niesłodkie i na pewno nie radosne. Raczej chmurne.

Zgadzam się częściowo z recenzją poniżej - coś musi być na rzeczy z tym nałogowym palaczem - ja po dłuższym czasie wyczuwam aromat wprost tytoniowy.

blueberry
blueberry

Mnie również Grand Amour nie przypadły do gustu - z innego jednak powodu: mirry tu dla mnie za mało (brak mi tej gumowatej żywiczności mirry, którą znam z innych perfum z jej udziałem), odurzającej lilii natomiast zdecydowanie zbyt wiele.
Mam wrażenie, że intensywne, odurzające kwiaty zaprawiono bardzo wytrawną i jakby źle wyprawioną skórą (takiej akurat nie lubię), a może nawet jakimś gorzkim zielskiem i w efekcie zapach, jaki uzyskuję przypomina wątpliwej urody woń, dobiegającą od nałogowego palacza, który szykanowany przez rodzinę, zamyka się w łazience, by oddać się nikotynowej słabości, a tuż po zgaszeniu papierosa spryskuje ciało kwiatową wodą toaletową pochwyconą w pośpiechu i wychodzi z kryjówki dziarskim krokiem, myśląc, że pięknie pachnie.
Zmywam z siebie czym prędzej, zanim Wielka Miłość będzie przeze mnie kojarzona z Wielką... Nienawiścią ;)

Zakupowe okazje

33.04 USD
Annick Goutal Grand Amour Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Annick Goutal Grand Amour Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
46.54 USD
Grand Amour Perfume by Annick Goutal, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
Eau De Toilette 1.7oz
48.90 USD
Annick Goutal Grand Amour Eau De Toilette for women 1.7 oz
Annick Goutal Grand Amour Eau De Toilette for women 1.7 oz
49.99 USD
Grand Amour Perfume by Annick Goutal, 3.4 oz Eau De Toilette Spray unboxed for Women
49.99 USD
Grand Amour by Annick Goutal, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women Tester
Grand Amour by Annick Goutal, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women Tester
Eau De Parfum 0.5oz
51.77 USD
Grand Amour Perfume by Annick Goutal, .5 oz Eau De Parfum Purse Spray with funnel for Women
54.99 USD
66.30 USD
Annick Goutal Grand Amour Eau De Toilette for women 3.4 oz
Annick Goutal Grand Amour Eau De Toilette for women 3.4 oz
69.99 USD
Grand Amour Perfume by Annick Goutal, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Grand Amour by Annick Goutal Eau de Parfum Spray 3.4 oz New Packaging for Women
113.50 USD
Annick Goutal Grand Amour Eau De Parfum for women 3.4 oz Butterfly Bottle
Annick Goutal Grand Amour Eau De Parfum for women 3.4 oz Butterfly Bottle

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Grand Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Grand Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grand Amour marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grand Amour marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Songes Estée Lauder SpellBound Chanel Coco Eau de Parfum Lancome Magie Noire Annick Goutal Un Matin d`Orage Chloe Chloe Narcisse Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Hermes 24 Faubourg Guerlain Samsara Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Tea for Two Givenchy Ysatis Annick Goutal Passion Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Annick Goutal Quel Amour! Prada Prada Intense Yves Saint Laurent In Love Again L`Erbolario Meharees Christian Dior Miss Dior Christian Dior Poison Hermes Un Jardin En Mediterranee