Marki » A » kwiatowe « Grupy

Gardenia Passion Annick Goutal dla kobiet

Gardenia Passion Annick Goutal dla kobiet

tuberozowy

Gardenia Passion marki Annick Goutal to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gardenia Passion został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Goutal. Nutami głowy są gardenia i jaśmin; nutami serca są tuberoza i kwiat pomarańczy; nutą bazy jest wanilia.

Gardenia Jaśmin

Tuberoza Kwiat pomarańczy

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia Passion by Annick Goutal.

Gardenia Passion Recenzje Perfum

Gardenia Passion by Annick Goutal 2.50 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Gardenia Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Gardenia Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia Passion marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia Passion marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Kenzo Flower by Kenzo Chanel Coco Eau de Parfum Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Annick Goutal Grand Amour Chloe Chloe Narcisse Givenchy Ysatis Annick Goutal Passion Hermes 24 Faubourg Estée Lauder Beautiful Molinard Habanita Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Guerlain Samsara Eau de Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Annick Goutal Songes Caron Tabac Blond Miller Harris Fleur Oriental Robert Piguet Futur Boucheron Boucheron Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant