Marki » A » kwiatowe « Grupy

Gardenia Passion Annick Goutal dla kobiet

Gardenia Passion Annick Goutal dla kobiet

tuberozowy

Gardenia Passion marki Annick Goutal to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gardenia Passion został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Goutal. Nutami głowy są gardenia i jaśmin; nutami serca są tuberoza i kwiat pomarańczy; nutą bazy jest wanilia.

Gardenia Jaśmin

Tuberoza Kwiat pomarańczy

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia Passion by Annick Goutal.

Gardenia Passion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Gardenia Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Gardenia Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia Passion marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia Passion marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Cartier Le Baiser Du Dragon Kenzo Flower by Kenzo Chanel Coco Eau de Parfum Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Annick Goutal Grand Amour Chloe Chloe Narcisse Givenchy Ysatis Annick Goutal Passion Hermes 24 Faubourg Molinard Habanita Estée Lauder Beautiful Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Lancome Tresor Guerlain Samsara Eau de Parfum Annick Goutal Songes Miller Harris Fleur Oriental Caron Tabac Blond Robert Piguet Futur Boucheron Boucheron