Marki » A » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Folavril Annick Goutal dla kobiet

Folavril Annick Goutal dla kobiet

Mam: 2

tropikalny

Folavril marki Annick Goutal to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Folavril został wydany w 1981 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatów egzotycznych, liść pomidora, jaśmin, mango i boronia.

Nuty kwiatów egzotycznych Liść pomidora Jaśmin Mango Boronia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Folavril by Annick Goutal.

Folavril Recenzje Perfum

Folavril by Annick Goutal 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Folavril, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Folavril, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Folavril marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Folavril marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Paco Rabanne Calandre Bill Blass Amazing Givenchy Les Parfums Mythiques - L'Interdit Rochas Madame Rochas Avon Topaze Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Skai Opus Oils Burlesque: Kitten O Boticario Nativa Spa  Rose + Cassis Amway Quixotic Gianfranco Ferre Ferre Anne Klein Anne Klein Jaclyn Smith California