Marki » A » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Folavril Annick Goutal dla kobiet

Folavril Annick Goutal dla kobiet

Mam: 2

tropikalny

Folavril marki Annick Goutal to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Folavril został wydany w 1981 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatów egzotycznych, liść pomidora, jaśmin, mango i boronia.

Nuty kwiatów egzotycznych Liść pomidora Jaśmin Mango Boronia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Folavril by Annick Goutal.

Folavril Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Folavril, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Folavril, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Folavril marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Folavril marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Bill Blass Nude Gianfranco Ferre Ferre by Ferre Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds Rochas Madame Rochas Fine Fragrances & Cosmetics Lace Givenchy L`Interdit Nina Ricci Farouche Molyneux Vivre Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2005 Vicky Tiel Venus Krigler Manhattan Rose Rasasi Catherine