Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau du Sud Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Eau du Sud Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Eau du Sud marki Annick Goutal to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau du Sud został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Goutal. Nutami głowy są mandarynka, bazylia, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są mięta, lima, werbena cytrynowa i jaśmin; nutami bazy są wetyweria, paczula i mech dębowy.

Mandarynka Bazylia Grejpfrut Bergamotka

Mięta Lima Werbena cytrynowa Jaśmin

Wetyweria Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau du Sud by Annick Goutal.

Eau du Sud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Eau du Sud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Eau du Sud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau du Sud marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau du Sud marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Montale Aromatic Lime Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Cartier Eau de Cartier Concentree Jo Wood Organics Amka Jo Malone Lime Basil & Mandarin Aqaba Aqaba for Men A Perfume Organic Urban Organic Amway Opportune Bourjois Masculine Evasion Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Zara Zara for Him