Marki » A » drzewno - szyprowe « Grupy

Eau de Monsieur Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Eau de Monsieur Annick Goutal dla kobiet i mężczyzn

Eau de Monsieur marki Annick Goutal to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Monsieur został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, mech dębowy i cytryna.

Drzewo sandałowe Ambra mech dębowy Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Monsieur by Annick Goutal.

Eau de Monsieur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Eau de Monsieur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Eau de Monsieur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Monsieur marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Monsieur marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Gianfranco Ferre Pontaccio 21 Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Guerlain Coriolan John Varvatos Vintage Montana Montana Homme Hermes Hermessence Vetiver Tonka Coty Stetson Fresh Roger & Gallet Vetyver Halston Halston Couture Miller Harris Feuilles de Tabac Etro Gomma Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum