Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn

Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn

Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Monsieur marki Annick Goutal to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau de Monsieur został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Doyen. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i mięta; nutą serca jest geranium; nutami bazy są paczula i drzewo sandałowe.

Mandarynka Bergamotka Mięta

Geranium

Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Monsieur by Annick Goutal.

Eau de Monsieur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Eau de Monsieur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Eau de Monsieur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Monsieur marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Monsieur marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Corinne Cobson Love Etc Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Esteban Fraicheur Andalouse Royall Fragrances Royall Mandarin John Varvatos Artisan Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Keiko Mecheri Scarlett Guerlain Guerlain Homme L`Eau