Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau de Camille Annick Goutal dla kobiet

Eau de Camille Annick Goutal dla kobiet

Mam: 2

ozonowy

Eau de Camille marki Annick Goutal to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau de Camille został wydany w 1983 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Goutal. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, jaśmin goryczkowiec, jaśminowiec, bluszcz i trawa.

Wiciokrzew Jaśmin goryczkowiec Jaśminowiec Bluszcz Trawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Camille by Annick Goutal.

Eau de Camille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Eau de Camille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Eau de Camille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Camille marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Camille marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Liz Claiborne Realities Original Aqaba Aqaba Spring Tous Green Purpurine Bvlgari Eau Fraiche Revlon Charlie White L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Gap So Pink Lollia Breathe Floris Edwardian Bouquet Nicolas Danila European Gardens O Boticario Arbo Female Jeanne Arthes Boum Muscat