Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Des Lys Annick Goutal dla kobiet

Des Lys Annick Goutal dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny

Des Lys marki Annick Goutal to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Des Lys został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, bluszcz i liść czarnej porzeczki.

Lilia Bluszcz Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Des Lys by Annick Goutal.

Des Lys Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Des Lys, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Des Lys, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Des Lys marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Des Lys marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Givenchy Into the Blue Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Loewe Quizas, Quizas, Quizas Philosophy Pure Grace Molinard Les Fleurs: Mimosa Tocca Aqua Profumata Amalfi Chloe Eau de Fleurs Capucine Yves Rocher Nature Bronnley Orchid Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Hugh Parsons 99 Regent Street LR Ralf Moeller