Marki » A » orientalne « Grupy

Anne Pliska Anne Pliska dla kobiet

Anne Pliska Anne Pliska dla kobiet

Mam: 2

Anne Pliska Anne Pliska dla kobiet Zdjęcia Anne Pliska Anne Pliska dla kobiet Zdjęcia Anne Pliska Anne Pliska dla kobiet Zdjęcia Anne Pliska Anne Pliska dla kobiet Zdjęcia

Anne Pliska marki Anne Pliska to orientalne perfumy dla kobiet. Anne Pliska został wydany w 1987 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, pomarańcza, paczula, piżmo, wanilia, bergamotka i geranium.

Ambra Pomarańcza Paczula Piżmo Wanilia Bergamotka Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anne Pliska by Anne Pliska.

Anne Pliska Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Anne Pliska Anne Pliska, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Anne Pliska Anne Pliska, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anne Pliska marki Anne Pliska. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anne Pliska marki Anne Pliska reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II John Galliano John Galliano Frederic Malle Musc Ravageur Givenchy Organza Indecence Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Serge Lutens Rousse Moschino Couture! Juliette Has A Gun Lady Vengeance Stella McCartney Stella Giorgio Armani Acqua di Gio Bvlgari Jasmin Noir Burberry London for Men Agent Provocateur L'Agent Estée Lauder Azuree Pure Lubin Black Jade Azzaro Oh La La Jil Sander Stylessence Serge Lutens A La Nuit Lancome Miracle L`Erbolario Meharees