Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Yukimi Annayake dla kobiet

Yukimi Annayake dla kobiet

Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia

Yukimi marki Annayake to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Yukimi został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są jabłko, mandarynka, mięta i zielone liście; nutami serca są frezja, jaśmin i róża; nutami bazy są białe piżmo, ambra, tuja i klon.

Jabłko Mandarynka Mięta Zielone liście

Frezja Jaśmin Róża

Białe piżmo Ambra Tuja Klon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yukimi by Annayake.

Yukimi Recenzje Perfum

marienmarien
marienmarien

Yukimi to jeden z tych zapachów, które oprócz tego, że ładnie pachną, oddziałują na moją wyobraźnię oraz inspirują umysł. Kompozycyjnie różnorodne, a jednocześnie niesamowicie spójne:
Są chłodząco-orzeźwiające (za sprawą nut zielonych, mięty) i ciepło-otulające (piżmo, żywica bursztynowa). Jest w nich kremowa słodycz i lekka kwaskowatość owoców, kwiatowe nuty są bardzo dobrze zmieszane - żadna nie dominuje. Klon i tuja przywodzi na myśl spacer po parku w jesienny, słoneczny dzień.
Perfumy mają w sobie też jakiś "zimowy" pierwiastek, taką rześkość zimowego poranka ze śniegiem iskrzącym się od słońca i skrzypiącym pod stopami.
Yukimi to elegancja, spokój, dobro, jasność. Są bardzo komfortowe, nietuzinkowe, piękne. (I nie przeszkadza mi wcale, że projekcja i trwałość na średnim poziomie).

Takabeata
Takabeata

Zapach bardzo ladny I elegancki. W swej slodyczy I pizmie przypomina flower bomb edt. ! A przeciez w Polsce Yukimi nie jest za popularne :). Mam I bardzo lubie juz od 10 lat :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Yukimi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Yukimi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yukimi marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yukimi marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Montale Intense Cafe L`Artisan Parfumeur Caligna Priscilla Presley Indian Summer Serge Lutens Feminite du Bois Thierry Mugler Angel Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Chloe L`Eau de Chloe Torrente L`Or de Torrente Tom Ford Sahara Noir Dolce&Gabbana Dolce Christian Dior Dior Addict D`Orsay Tilleul Christian Dior Fève Délicieuse Laura Biagiotti Roma Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Jo Malone Blue Agava & Cacao Aquolina Black Sugar Eisenberg J'ose Jesus Del Pozo In Black