Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Yukimi Annayake dla kobiet

Yukimi Annayake dla kobiet

Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia

Yukimi marki Annayake to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Yukimi został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są jabłko, mandarynka, mięta i zielone liście; nutami serca są frezja, jaśmin i róża; nutami bazy są białe piżmo, ambra, tuja i klon.

Jabłko Mandarynka Mięta Zielone liście

Frezja Jaśmin Róża

Białe piżmo Ambra Tuja Klon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yukimi by Annayake.

Indian Summer

Yukimi Recenzje Perfum

amanda
amanda

Yukimi przy pierwszym zetknięciu skojarzył mi się z aurą przedwiośnia.
Marcowy czas,kiedy to jeszcze niejednokrotnie śnieży,ale i wiatr przynosi też ciepłe powiewy i marzą nam się po nużącej już zimie,dłuższe cieplejsze i przede wszystkim zielone dni.
Nuty frezji zawsze kojarzą mi się z takim okresem przedwiośnia,dodają lekkości i wnoszą sporo radości.
Podoba mi się też mydełkowate piżmo,które coraz bardziej się rozprzestrzenia i pracuje na wrażenie luksusu.
Aż dziw,że jeszcze przez ostatnie kilka bardzo intensywnych lat poznawania zapachów nie zetknęłam się z tym nie najnowszym przecież zapachem.
Jest nie tylko nietuzinkowy,ale przede wszystkim bardzo wygodny,jak nasz ulubiony ciuch,który możemy nosić prawie na okrągło.

marienmarien
marienmarien

Yukimi to jeden z tych zapachów, które oprócz tego, że ładnie pachną, oddziałują na moją wyobraźnię oraz inspirują umysł. Kompozycyjnie różnorodne, a jednocześnie niesamowicie spójne:
Są chłodząco-orzeźwiające (za sprawą nut zielonych, mięty) i ciepło-otulające (piżmo, żywica bursztynowa). Jest w nich kremowa słodycz i lekka kwaskowatość owoców, kwiatowe nuty są bardzo dobrze zmieszane - żadna nie dominuje. Klon i tuja przywodzi na myśl spacer po parku w jesienny, słoneczny dzień.
Perfumy mają w sobie też jakiś "zimowy" pierwiastek, taką rześkość zimowego poranka ze śniegiem iskrzącym się od słońca i skrzypiącym pod stopami.
Yukimi to elegancja, spokój, dobro, jasność. Są bardzo komfortowe, nietuzinkowe, piękne. (I nie przeszkadza mi wcale, że projekcja i trwałość na średnim poziomie).

Takabeata
Takabeata

Zapach bardzo ladny I elegancki. W swej slodyczy I pizmie przypomina flower bomb edt. ! A przeciez w Polsce Yukimi nie jest za popularne :). Mam I bardzo lubie juz od 10 lat :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Yukimi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Yukimi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yukimi marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yukimi marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer D`Orsay Tilleul Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Ginestet Botrytis Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Dior Addict Montale Intense Cafe L`Artisan Parfumeur Caligna Serge Lutens Feminite du Bois Balenciaga Balenciaga Paris l'Edition Mer Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Yves Rocher Nature Millenaire Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Chloe L`Eau de Chloe Chanel Allure Sensuelle Shiseido Zen Tom Ford Sahara Noir Thierry Mugler Angel Christian Dior Poison Prada Infusion d'Iris