Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Undo pour Homme Annayake dla mężczyzn

Undo pour Homme Annayake dla mężczyzn

tytoniowy
Undo pour Homme Annayake dla mężczyzn Zdjęcia

Undo pour Homme marki Annayake to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Undo pour Homme został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra, lawenda i zielona herbata; nutami bazy są labdanum, liść tytoniu, piżmo, mech dębowy i cedr.

Mandarynka Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Kolendra Lawenda Zielona herbata

Labdanum Liść tytoniu Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Undo pour Homme by Annayake.

Undo pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Undo pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Undo pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Undo pour Homme marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Undo pour Homme marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Thierry Mugler A*Men Pure Havane Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Grey Vetiver Chanel Allure Homme Sport Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Sport Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Amouage Honour Man Paco Rabanne Black XS Carolina Herrera 212 Men Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Gold Absolute Cartier Declaration L'Eau Guerlain Guerlain Homme L`Eau Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Calvin Klein Euphoria Men Christian Dior Fahrenheit 32