Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Tsukimi Annayake dla kobiet

Tsukimi Annayake dla kobiet

cynamonowy
Tsukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia Tsukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia

Tsukimi marki Annayake to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Tsukimi został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są grejpfrut i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), drzewo sandałowe, Śliwka, ambra, cynamon, fiołek, wanilia, jaśmin, heliotrop i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Grejpfrut Cytryna

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Śliwka Ambra Cynamon Fiołek Wanilia Jaśmin Heliotrop Cedr

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tsukimi by Annayake.

Les Parfums Mythiques - Organza Indecence
Organza Indecence
Benetroessere Raving

Tsukimi Recenzje Perfum

chjena
chjena

Marzy mi się Yokohama, hotel z obłoków i szkła... śpiewała parę ładnych lat temu Halina Frąckowiak, a mi ten wers kojarzy się właśnie z marką Annayake, tym bardziej z enigmatyczną nazwą zapachu Tsukimi. Należy jednak podkreślić, że tutejsza egzotyka została przeze mnie oswojona dzięki wydanej parę lat wcześniej Organzie Indecence wybitnie europejskiego domu mody Givenchy. Tym, którzy wypłakują oczy za tym szczególnym cynamonowcem na waniliowo-śliwkowym tle, polecam przetestowanie Tsukimi, bo najprawdopodobniej odnajdą w nim godnego następcę nieodżałowanej miłości.

Nie wiem jakie związki ma Japonia z silnym aromatem cynamonu, w końcu to raczej kraj kwitnącej wiśni, aniżeli korzennych przypraw, ale kompozycja wyszła im całkiem udana. Co prawda trochę (a nawet momentami bardzo) wtórna wobec Givenchy, lecz dla fanów Organzy to dobra wiadomość. Ja, mimo że fanka cynamonu ze mnie przednia, to wolę jego bardziej dyskretne, stonowane wydanie i za Tsukimi podziękuję, choć wierzę, że zgromadzi on grono zwolenników.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Tsukimi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Tsukimi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tsukimi marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tsukimi marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Theorema Frapin 1270 Serge Lutens Rousse Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Mauboussin Mauboussin Lubin Idole Eau de Parfum Oriflame M by Marcel Marongiu L`Erbolario Meharees Givenchy Organza Indecence Hermes Hermessence Ambre Narguile Yves Rocher Neonatura Cocoon Agent Provocateur L'Agent Bentley Bentley for Men Intense Donna Karan Black Cashmere Bentley Bentley for Men Cartier Le Baiser Du Dragon M. Micallef Gaiac Christian Dior Dune Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Laura Biagiotti Roma