Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Tsukimi Annayake dla kobiet

Tsukimi Annayake dla kobiet

cynamonowy
Tsukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia Tsukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia

Tsukimi marki Annayake to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Tsukimi został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są grejpfrut i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), drzewo sandałowe, Śliwka, ambra, cynamon, fiołek, wanilia, jaśmin, heliotrop i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Grejpfrut Cytryna

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Śliwka Ambra Cynamon Fiołek Wanilia Jaśmin Heliotrop Cedr

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tsukimi by Annayake.

Les Parfums Mythiques - Organza Indecence
Organza Indecence
Benetroessere Raving

Tsukimi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Tsukimi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Tsukimi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tsukimi marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tsukimi marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Theorema Frapin 1270 Serge Lutens Rousse Givenchy Organza Indecence Hermes Hermessence Ambre Narguile Hermes L’Ambre des Merveilles Donna Karan Black Cashmere Mauboussin Mauboussin Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Yves Rocher Neonatura Cocoon Lubin Idole Eau de Parfum Oriflame M by Marcel Marongiu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Lubin Akkad L`Occitane en Provence Ambre Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Serge Lutens Ambre Sultan Lubin Idole Michal Szulc Sale Perfume 01 Diptyque Tam Dao