Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Tomo Fresh Annayake dla mężczyzn

Tomo Fresh Annayake dla mężczyzn

Tomo Fresh marki Annayake to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Tomo Fresh został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna i pomarańcza; nutami serca są słonecznik, lawenda i nuty drzewne; nutami bazy są białe piżmo, drzewo gwajakowe, drzewo tekowe, wanilia, ambra, kadzidło i przyprawy.

Grejpfrut Cytryna Pomarańcza

Słonecznik Lawenda Nuty drzewne

Białe piżmo Drzewo gwajakowe Drzewo tekowe Wanilia Ambra Kadzidło Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomo Fresh by Annayake.

Tomo Fresh Recenzje Perfum

Tomo Fresh by Annayake 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Tomo Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Tomo Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomo Fresh marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomo Fresh marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
D`Orsay Le Dandy Davidoff Echo Rochas Rochas Man Kenzo Tokyo by Kenzo Canali Black Diamond Acqua di Biella Ca' Luna Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Guerlain Habit Rouge Armoiries Roberto Vizzari Vizzari Homme Mazzolari Patchouli Diane von Furstenberg D Le Labo Chant De Bois