Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Tomo Annayake dla mężczyzn

Tomo Annayake dla mężczyzn

tytoniowy
Tomo Annayake dla mężczyzn Zdjęcia Tomo Annayake dla mężczyzn Zdjęcia

Tomo marki Annayake to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Tomo został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda i cytrusy; nutami serca są kolendra, szałwia muszkatołowa i tytoń; nutami bazy są labdanum, fasolka tonka, czarne piżmo i benzoes.

Rozmaryn Lawenda Cytrusy

Kolendra Szałwia muszkatołowa Tytoń

Labdanum Fasolka tonka Czarne piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomo by Annayake.

Guess by Marciano for Men
Luna Rossa Extreme

Tomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Tomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Tomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomo marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomo marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Nikos Nikos Prada Prada (Amber) Eau D`Italie Bois d’Ombrie La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Cattier Eau Boisee Guerlain Iris Ganache Liz Claiborne Spark Seduction for Men Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Jaguar Jaguar Marc II Prada Prada Intense Angel Schlesser Ambre Frais Homme Esteban Cedre