Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Tomo Annayake dla mężczyzn

Tomo Annayake dla mężczyzn

tytoniowy
Tomo Annayake dla mężczyzn Zdjęcia Tomo Annayake dla mężczyzn Zdjęcia

Tomo marki Annayake to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Tomo został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda i cytrusy; nutami serca są kolendra, szałwia muszkatołowa i tytoń; nutami bazy są labdanum, fasolka tonka, czarne piżmo i benzoes.

Rozmaryn Lawenda Cytrusy

Kolendra Szałwia muszkatołowa Tytoń

Labdanum Fasolka tonka Czarne piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomo by Annayake.

Guess by Marciano for Men
Luna Rossa Extreme

Tomo Recenzje Perfum

Tomo by Annayake 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Tomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Tomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomo marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomo marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Santos de Cartier Alfred Dunhill Desire for a Man Yves Rocher Voile d'Ambre Cerruti Cerruti 1881 Black Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Liz Claiborne Spark Seduction for Men Miller Harris L`Air de Rien Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit DSH Perfumes Vetyver Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade En Voyage Perfumes Makeda Smell Bent Sexy Turtleneck