Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Shiroi Annayake dla kobiet

Shiroi Annayake dla kobiet

Shiroi marki Annayake to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Shiroi został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mandarynka i neroli; nutami serca są ylang-ylang, białe kwiaty i róża majowa; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Mandarynka Neroli

Ylang-ylang Białe kwiaty Róża majowa

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shiroi by Annayake.

Shiroi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Shiroi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Shiroi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shiroi marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shiroi marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Esteban Tourbillon de thé S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Geo. F. Trumper Wellington Cologne Shania Twain Shania Starlight Molinard Lavande s.Oliver s.Oliver Women CnR Create Aries Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Lulu Beauty Gigi