Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Natsumi Annayake dla kobiet

ozonowy
wodny
Natsumi Annayake dla kobiet Zdjęcia Natsumi Annayake dla kobiet Zdjęcia

Natsumi marki Annayake to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Natsumi został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są zielona trawa, cytryna, ylang-ylang i arbuz; nutami serca są kwiat pomarańczy, fiołek, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, czarna porzeczka, Śliwka, piżmo, brzoskwinia i cedr.

Zielona trawa Cytryna Ylang-ylang Arbuz

Kwiat pomarańczy Fiołek Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Czarna porzeczka Śliwka Piżmo Brzoskwinia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Natsumi by Annayake.

J`adore

Natsumi Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Natsumi to wiosna.
Jakie są perfumy, które tak się nazywają?
Po pierwsze są zielone, orzeźwiające, jak budząca się do życia przyroda.
A zapach?
Moim zdaniem pachną trawą, owocami i konwaliami. Kwiaty są skąpane w rosie, są mokre.
Zapach jest kwintesencją japońskiego minimalizmu.
Mają być uniwersalne, dopasowane do różnych okoliczności naszego życia i dokładnie takie są, bez silenia się na „niszowość.”

Almaria
Almaria

A u mnie odwrotnie. Początek jest zielono-owocowo-cytrusowy. Dopiero po dłuższym czasie zaczyna się układać na skórze, ocieplać i osładzać. Śliwki nie czuję w ogóle ale delikatne lilie owszem. Zaczyna się robić miękko, przytulnie i puchato. Pewnie za sprawą ylang-ylang,kwiatu pomarańczy,róży i drzewa sandałowego nabierają takiej pudrowej, ciepłej nuty. Przypominają mi pachnący puder do twarzy. Szału nie ma ale poznać zawsze warto.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Natsumi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Natsumi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Natsumi marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Natsumi marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal Lacoste Dream of Pink Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Les Parfums de Rosine Roseberry Novae Plus Pink Miss Caty Cat La Senza Undiscovered Mistral Lychee Rose O Boticario Floratta in Gold Jennifer Lopez Blue Glow by JLO s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Esme Rene Midnight Wishes