Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Miyako Annayake dla kobiet

Mam: 26 Miałem: 15 Chcę: 18 Ukochany zapach: 1

dymny
Miyako Annayake dla kobiet Zdjęcia

Miyako marki Annayake to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Miyako został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są cynamon, kadzidło i kardamon; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, cyprysik japoński, jaśmin, ylang-ylang, cedr i róża; nutami bazy są ambra, piżmo, benzoes i mirra.

Cynamon Kadzidło Kardamon

Drzewo sandałowe Paczula Cyprysik japoński Jaśmin Ylang-ylang Cedr Róża

Ambra Piżmo Benzoes Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miyako by Annayake.

Ambre Sultan
La Collection Couturier Parfumeur Mitzah
Ambra
Armani Privé Ambre Orient

Miyako Recenzje Perfum

megilla
megilla

Nie przepadam za kadzidlanymi perfumami na swojej skórze, bo bardzo się wyostrzają. Ten jest uosobieniem idealnego 'drewniaka'. Kadzidło jest tu stonowane, suche i gorące. Przywodzi mi na myśl nagrzane drewno w saunie. Miyako cudownie otula. Dla mnie, jest to zapach, którego używam kiedy mam chandrę, właśnie dlatego, że działa na mnie kojąco.

agusia12321
agusia12321

Zadziwiający jest fakt, iż mimo, że w składzie nie jest podane whiskey ja je wyczuwam. Bardzo udane połączenie mirry, benzoesu, kadzidła, żywicy bursztynowej. Miks owych składników daje wspaniałe złudzenie ciepłego, upajająco procentowego pachnidła. Podobieństwo do Lutka jest i owszem, ale Miyako jest łagodniejsze, nie takie natarczywe jak L.
Testując Miyako czułam się błogo i cieplutko jak pod ciepłym, miękkim kocykiem.
Projekcja jak i trwałość bardzo dobre.

Savanoja
Savanoja

Wspaniałe, to fakt ale to i tak to nie do końca odpowiednie określenie. Te perfumy mają w sobie coś niesamowitego! Idealna harmonia,wymienione składniki wyraźnie są wyczuwalne, jednak wszystko zostało perfekcyjnie wyważone! Równowaga idealna słodyczy, kadzidła i moich ulubionych jesiennych przypraw. Całość jest intensywna, ale absolutnie nie jest krzykliwa. Nic tu nie drapie, nie szczypie w oczy. Jest ciepło i bardzo przytulnie, nieco uniseksowo czyli tak jak lubię najbardziej...
Szkoda, że prawdopodobnie nie będzie mi dane ich kupić.

Tam
Tam

Przytulne, gorące, miękkie, najpiękniejsze drewienka jakie dotąd spotkałam, te bowiem nuty wybijają się na mojej skórze.Szlachetne drewno pieczołowicie konserwowane woskami pszczelimi, z niego puzderko wykwintne z zasuszonymi płatkami róż i kadzidłem, cudo, panie, cudo !

Cenię perfumy, które po zaaplikowaniu wiodą mnie w krainy mojej wyobraźni, przywołują miłe wspomnienia, pozwalają oderwać się od skrzeczącej rzeczywistości. I tak dzieje się po użyciu Miyako. Przenoszę się na wypieszczone słońcem suche, miodne łąki, niemal słychać bzykanie pszczół i dostojne buczenie trzmieli, pachną wygrzane w słońcu ule z całą ich zawartością odymione przed chwilą przez pszczelarza.
Innym razem wędruję po jasnych komnatach pałacowych z pięknymi podłogami i zachowanymi w swej pierwotnej urodzie meblami...I jeszcze wiele innych obrazów Miyako przywołuje, zawsze ciepłych, przytulnych, z drewnem szlachetnym i kadzidłem w roli głównej, kadzidłem bynajmniej nie mroczno-kościelnym, ale suchym, rozgrzanym, optymistycznym- przepięknym i mocarnym.

Czy przydusza? A i owszem, gdy zaaplikuje się zbyt ciężką ręką, ale nawet i omdleć w tych oparach to rozkosz :)
Jestem zachwycona, ale aplikuję od okazji do okazji, na codzień zbyt mocarny to kaliber.

gugusia
gugusia

Przepiękna ambra, pełna przepychu Kadzidlana, drzewna.. W sumie jest w tym zapachu wszystkiego po trochu, łacznie z cynamonem
Pięknie współgra z moją skórą, przyczepia się, wodzi na pokuszenie. Nie jest bliskoskórna, ja ją wyczuwam cały czas. Otoczenia nie porywa, no ale w sumie czemu tu się dziwić, skoro większość społeczeństwa umie docenić jedynie Be Delicious...
Zapach tańczy na skórze, nie zmieniając się ani troszkę!
Trwałość - 2-6 h.
Projekcja - otocznie je czuje.
Buteleczka - cudowna!!!!!!!!
Jaka szkoda, że jest to wersja limitowana

Sheila
Sheila

Gorące, tętniące i zmysłowe. Zielona, jak zawsze trafiła w sedno - perfumy uzalezniają. Piękna ambra, kardamon i kadzidło, fantastyczny ogon, kremowa słodycz z charakterkiem. Ubóstwiam!
Choć to mniej ważne - ciekawy flakon zamknięty w boskiej trumience.
Moje.

zielona
zielona

Najlepsze, co mogło powstać ze zmieszania kadzidlanych żywic, ambry i kardamonu - to Miyako.

To nie jest powściągliwe, skromne kadzidełko. Ono parzy, tętni, krzyczy i wprost nie da się, choćby nie wiem jak stalowe nerwy by się miało, nie da się obok niego przejść obojętnie. Ma nieprawdopodobną moc i ekspansywność, od pierwszych chwil goni i nie daje złapać tchu - kardamon, gorąca ambra, słonawa mirra otulona białymi kwiatami i kremowo-słodki, balsamiczny benzoes. Niesamowicie zmysłowy i uzależniający.

I oczywiście, LIMITOWANY.
Damn you all.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Miyako, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Miyako, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miyako marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miyako marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Fille en Aiguilles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Cartier Le Baiser Du Dragon Ginestet Botrytis Fendi Fendi Theorema Gucci Gucci pour Homme Givenchy Organza Indecence Yves Rocher Voile d'Ambre Mauboussin Histoire d`Eau Estée Lauder Sensuous Yves Rocher Neonatura Cocoon Hermes L’Ambre des Merveilles Laura Biagiotti Venezia Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Amour ScentStory 24 Gold Serge Lutens Santal Majuscule Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin