Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miyabi Woman Annayake dla kobiet

Miyabi Woman Annayake dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

Miyabi Woman Annayake dla kobiet Zdjęcia

Miyabi Woman marki Annayake to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miyabi Woman został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi brzoskwinia; nutami serca są frezja i słonecznik; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Brzoskwinia

Frezja Słonecznik

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miyabi Woman by Annayake.

Miyabi Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Miyabi Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Miyabi Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miyabi Woman marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miyabi Woman marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Tom Ford Black Orchid Pierre Balmain Balmya de Balmain Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Jasper Conran Mistress Jeanne Arthes Cobra Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Molyneux Initiation Marilyn Miglin Divine Daisy Fuentes Dianoche Passion Night S.T. Dupont Miss Dupont