Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Miyabi Man Annayake dla mężczyzn

Miyabi Man Annayake dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Miyabi Man Annayake dla mężczyzn Zdjęcia

Miyabi Man marki Annayake to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Miyabi Man został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy i czerwona pomarańcza; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), kardamon i liść fiołka; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Cytrusy Czerwona pomarańcza

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kardamon Liść fiołka

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miyabi Man by Annayake.

Miyabi Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Miyabi Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Miyabi Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miyabi Man marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miyabi Man marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Fendi Fendi Theorema Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Tiffany Tiffany for Men Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Yves Rocher Ispahan biehl parfumkunstwerke mb03 Carolina Herrera CH Men Pacifica Madagascar Spice 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Lord`s Jester Ares ID Parfums Kachgar