Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Miyabi Man Annayake dla mężczyzn

Miyabi Man Annayake dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

Miyabi Man Annayake dla mężczyzn Zdjęcia

Miyabi Man marki Annayake to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Miyabi Man został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy i czerwona pomarańcza; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), kardamon i liść fiołka; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Cytrusy Czerwona pomarańcza

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kardamon Liść fiołka

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miyabi Man by Annayake.

Miyabi Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Miyabi Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Miyabi Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miyabi Man marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miyabi Man marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Bois 1920 Classic 1920 Satellite Padparadscha Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Ayala Moriel Bois d'Hiver Demeter Fragrance Cinnamon Bark D.S. & Durga East Mid East UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han Mansfield Malafemmena