Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

Love for Him Annayake dla mężczyzn

Mam: 1

morski
ozonowy

Love for Him marki Annayake to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Love for Him został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, gorzka pomarańcza i arbuz; nutami serca są gałka muszkatołowa, kardamon i woda morska; nutami bazy są cedr, ambra i paczula.

Bergamotka Grejpfrut Gorzka pomarańcza Arbuz

Gałka muszkatołowa Kardamon Woda morska

Cedr Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love for Him by Annayake.

Love for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Love for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Love for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love for Him marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love for Him marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him Escada Sunset Heat for Men Nautica Nautica Voyage CB I Hate Perfume Eternal Return Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Diesel Fuel for Life Summer Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him CB I Hate Perfume M2 Black March Montale Aoud Forest Sabon Homme Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood