Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Kuroi Annayake dla mężczyzn

Kuroi Annayake dla mężczyzn

Kuroi marki Annayake to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Kuroi został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytrusy i pieprz; nutami serca są przyprawy i mate; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Cytrusy Pieprz

Przyprawy Mate

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kuroi by Annayake.

Kuroi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Kuroi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Kuroi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kuroi marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kuroi marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Egofacto Jamais le Dimanche Trussardi Trussardi Inside Iced Azzaro Pure Cedrat Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Demeter Fragrance Chai Tea Creed Epicea Profumi di Pantelleria Maestrale Esme Rene Adam's Secret Etat Libre d`Orange Sex Pistols